Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü’den öğretmenine vefa
10 Mayıs 2019, Cuma - 16:41Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hasta yatağında yatan öğretmenine moral verdi. Tütüncü, lise öğretmeni Ahmet Alp’i yattığı hastanede ziyaret etti. Ahde vefa örneği gösteren Başkan Tütüncü, öğretmeninin elini öptü, geçmiş olsun dileklerini iletti. Ahmet öğretmen, belediye başkanı öğrencisi Hakan Tütüncü’yü karşısında görünce çok mutlu oldu. Lise anılarının da yad edildiği ziyaret sırasında Ahmet öğretmen ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, duygu dolu anlar yaşadılar. “Vaktiyle bize emek vermiş bütün büyüklerim benim için çok önemli diyen Başkan Tütüncü, “Öğretmenlerimin ise hayatımda ayrı bir yeri var. Öğretmenlerimiz toplumun en özverili ve en saygıdeğer şahsiyetleridir. Her şeye kıymet biçebilirsiniz, ancak bir öğretmenin bir çocuk için verdiği emeğe kıymet biçemezsiniz. Tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum ” dedi.