Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Ayanoğlu’na yeni yaşam alanı
8 Mayıs 2019, Çarşamba - 12:17Kepez, semt parkları ile donatılmaya devam ediyor. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, farklı mahallelerde eş zamanlı süren park ve yeşil alan çalışmaları kapsamında Ayanoğlu Mahallesi 1843 Sokak’ta park çalışmasını sürdürüyor. Gelişen ilçede yeşil alan ve semt parkları sayısı Başkan Hakan Tütüncü'nün göreve geldiği 2009 yılından bu güne rekor sayıda artarken, yeni projeler arasında Ayanoğlu Mahallesi’ne hizmet verecek olan 1250 metrekarelik parkın yapım süreci devam ediyor. İçerisinde çocuk oyun alanları, jimnastik aletleri ve pergoleler, yürüyüş alanları ve yeşil alanların yer aldığı semt parkı, mahalle ve çevresine hizmet verecek. Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından inşa edilen semt parkları sayesinde, ilçenin yeşil alan oranı her geçen gün daha da artıyor.