Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’den vatandaş dilekçelerine jet sms
30 Nisan 2019, Salı - 16:34Çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışan Kepez Belediyesi, ilçedeki vatandaşların istek ve şikayetlerine de anında çözüm üretiyor. Vatandaşlardan günlük ortalama 400 ile 500 arasında dilekçe alan Kepez Belediyesi, alınan dilekçeleri jet hızıyla ilgili birimlere yazılı olarak havale ediyor. ‘Belediyecilik işi gönül işi’ anlayışı ile hizmet veren Kepez Belediyesi, dilekçenin kayda alındığını, kayıt numarasını ve konuyla ilgili gereğinin yapılacağını da dilekçe sahibine sms yolu ile anında bildiriyor. Çözüm odaklı belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarına hizmetin en iyisini sunan Kepez Belediyesi, şeffaf bir belediyecilik hizmeti ile çalışıyor. Güler yüzlü ve sorunlara hızlı çözüm üreten personeli ile Kepezlilere kaliteli belediyecilik hizmetinin kapılarını aralayan Kepez Belediyesi, jet sms yöntemi ile Kepezlilerden tam not alıyor.
Hemşehrilerimiz başımızın tacı
Kepezlilerin her şeyin en iyisine layık olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Amacımız hemşehrilerimize hizmet etmekse, onların istek ve şikayetlerine de anında cevap verebilmeliyiz. Biz 10 yıllık Kepez yolculuğumuzda her zaman hemşehrilerimizi başımızın tacı yaptık. Sorunlar yumağı içindeki Kepezi, bu sorunlardan kurtarırken gönül birlikteliği içinde çalıştık. Güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışan personelimizle Kepezlilere kaliteli hizmet sunduk ve önümüzdeki 5 yıllık hizmet süresince de daha iyisini sunmaya devam edeceğiz.” dedi.