Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’in ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ başlıyor
19 Nisan 2019, Cuma - 16:29Kepez Belediyesi, çocuklara unutamayacakları bir şenlik etkinliği hazırladı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında 20-28 Nisan tarihleri arasında Dokumapark’da ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ düzenleyecek olan Kepez Belediyesi, büyükleri çocukluk, çocukları da ebeveynlerinin çocukluğuna götürecek. Antalya’nın çocukları kaybolmaya yüz tutmuş mesleklerden, köy kahvesine, köy evlerinden, köy okuluna, bostanından, çiftliğine, sokak oyunlarından, geleneksel atölye çalışmalarına kadar pek çok tecrübeyi Dokumapark’ta kurulacak olan ‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’nde bulacak.
Kepez’de 23 Nisan coşkusu
‘Anadolu Çocuk Köyü Şenliği’ 20 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’da yapılacak resmi açılış töreni ile Antalyalılara kapılarını aralayacak. 28 Nisan Pazar gününe kadar devam edecek olan Anadolu Çocuk Köyü Şenliği, saat 10.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Nasrettin Hoca, Keloğlan ve Karakaçan, Hacivat ve Karagöz, gibi karakterlerinde yer alacağı müzikli masal etkinlikleri ile zenginleştirilen şenlik, 1970’ler ve 1990’larda çocukluk geçirmiş olan büyükleri de anılarına götürecek.