Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepezlilerden Tütüncü’ye sevgi seli
15 Nisan 2019, Pazartesi - 14:48Kepez Belediye Başkanlığı koltuğuna 3.kez oturan Hakan Tütüncü, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Tütüncü, mahalle mahalle, esnaf esnaf, ev ev dolaşarak kendisini destekleyen hemşehrilerine teşekkür ediyor. Otobüs ile Kepez sokaklarında hemşehrilerini selamlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sevgi gösterileri ile karşılanıyor. Otobüsün önünü kesen kimi vatandaşlar, hayırlı olsun dileklerinde bulunurken, kimileri de durdurdukları otobüsün önünde oynayarak, halay çekerek Tütüncü’nün 3.kez başkanlık koltuğuna oturuşunu kutluyorlar. Balkonlardan, pencerelerden, işyerlerinden el sallayarak sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlar Başkan Tütüncü ile de bol bol fotoğraf çektirerek, anı ölümsüzleştiriyorlar.
En büyük makam; gönüller
Kepezlilerin yoğun ilgi göstermesinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gönül belediyeciliği ile çıktıkları yolda gönüllerde edilen yerin en büyük makam olduğunu dile getirdi. “Balkonlardan, pencerelerden bize uzanan dost ellere, sevgi dolu kocaman yüreklere, sevgili hemşehrilerimize gönül dolusu teşekkürler” diyerek sözlerine devam eden Başkan Tütüncü, “Biz her seçimden hemen sonra hemşehrilerimize gitmeyi, onlara şükranlarımızı arz etmeyi ve her zaman hep birlikte olmayı vazgeçilmez bir gelenek olarak benimsedik. Biz sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman Kepez’in sokaklarında, Kepezlinin yanında olduk. “ diye konuştu.