Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü, mazbatayı aldı hemşehrileriyle kucaklaştı
9 Nisan 2019, Salı - 14:03Mazbatasını alarak göreve başlayan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 3. döneminin ilk günü, 4 ayrı mahallede ev ziyareti gerçekleştirdi. Kepezli hemşehrileriyle gönül gönüle olmaya önem veren Başkan Hakan Tütüncü’yü, ziyaretlerinde hemşehrileri büyük bir sevinçle karşıladı. Mazbatasını alır almaz kendilerini ziyaret etmesinden dolayı mutluluk yaşayan hemşehrilerinin hayırlı olsun tebriklerini kabul eden Başkan Tütüncü, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’nde şahsına gösterdikleri teveccühten dolayı da Kepezlilere teşekkür etti. Ziyaretlerde vatandaşların taleplerini de dinleyen Tütüncü, taleplerin yerine getirilmesi için de bürokratlarına talimat verdi.
“Kepezlilerle hayatı paylaşmaya devam edeceğiz”
Kepezlilerle var olan gönül bağını güçlendirmeye devam edeceklerinin altını çizen Tütüncü, şunları söyledi: “8 Nisan Pazartesi günü mazbatamızı aldık ve görevimize başladık. 3’ncü dönemin ilk günü, kapı kapı ev ziyaretlerine devam ediyorum. Hemşehrilerimizle birlikte olduğumuz zaman anlam ifade ediyoruz. Hemşehrilerimizin ilgisine, sevgisine teşekkür ederim. Mazbatayı aldığımız günün akşamı Kepez’in her sokağında, evinde coşku ve sevinç vardı. Bizi sevgiyle bağrına basan ailelerimize, Kepezli kardeşlerime gönül dolusu teşekkürler. Önemli olan birlik ve beraberliğimizdir. Önümüzdeki 5 yıl yine Kepezli hemşehrilerimle hep birlikte olacağız. Gönül bağımızı güçlendireceğiz. Hayatı paylaşmaya devam edeceğiz.”