Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’in perileri şampiyonluk yolunda
27 Mart 2019, Çarşamba - 14:35Türkiye Basketbol Federasyonunun en önemli alt yapı organizasyonlarından olan U18 Genç Kızlar Bölge Şampiyonası 19 Mart-23 Mart tarihleri arasında Aydın Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi. Şampiyonada B grubunda karşılaştığı rakiplerini açık ara farkla yenip namağlup grup lideri olan Kepez Belediyespor U18 genç kız basketbol takımı, A grubu lideriyle final maçında karşılaştı. Ege gelişim sanat 55 – 53 Kepez Belediyespor skorunda 2 sayı farkla Potanın Perileri 2. oldu ve 30 Nisan’da Hatay da yapılacak olan Anadolu Şampiyonası’na gitmeye hak kazandı.
Gençlerimizle Gurur Duyuyoruz
Sporu ve sporcuları destekleyen, bu yönde yatırımlarla Kepez’i marka yapma konusunda çalışmalar yürüten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Yeni kurulan ve çıktıkları her maçta açık ara farkla galip gelen kızlarımızın bu kadar başarı elde etmesi ve bulundukları noktaya gelmeleri bizleri çok mutlu ediyor. Yaptığımız atılımların, geliştirdiğimiz projelerin bu başarılar sonucunda doğru bir çizgide olduğundan emin oluyoruz. Spora, gençlere, bizden imkân isteyen 7’den 70’e tüm hemşehrilerimize her zaman destek olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Kepezimizi her anlamda ileri taşıdık ve hep birlikte daha da ileriye ulaştıracağımıza inanıyorum. Kızlarımızla, gençlerimizle gurur duyuyor ve onları tebrik ediyorum.”dedi.