Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’de drag heyecanı
24 Mart 2019, Pazar - 14:25Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün hız tutkunları için söz verdiği ve geçtiğimiz yıl Odabaşı Mahallesi’nde hizmete açılan Drag Pisti, heyecanlı yarışlara sahne oluyor. İki gün sürecek olan yarışların ilk gününde düzenlenen ısınma ve-hazırlık yarışları nefesleri kesti. Kepez Drag Pisti 2019 Sezon Açılışı yarışlarına 14 ilden 50 araç, 100 pilot ve kopilot katıldı. Yurt dışından da 4 farklı grubun katıldığı yarışlar heyecan dolu saatlere sahne oldu.
Vatandaşlardan yoğun ilgi
Isınma ve hazırlık yarışları ile start alan drag yarışlarında, pilotlar dereceye girebilmek için birbirleri ile kıyasıya mücadele veriyor. Çok sayıda Antalyalı yarışları izlemek için sabahın erken saatlerinde trübündeki yerlerini aldı.. 7’den 70’e her yaş grubunun ilgi gösterdiği yarışlar, büyük ilgi gördü. Drag yarışları, modifiye araç, otomobil ve klasik araç tutkunlarını da Kepez Drag Pisti’nde buluşturdu. Keyifli saatlerin geçirildiği yarışlar, ödül töreni ile sona erecek.