Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Hız tutkunları Kepez’de buluşuyor
22 Mart 2019, Cuma - 17:46Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, geçtiğimiz yıl Cessna 172 tipi uçakla iniş yaparak test ettiği ve açılışının ardından nefes kesen yarışlara sahne olan Drag Pisti, hafta sonu heyecan dolu saatlere ev sahipliği yapacak. ‘Kepez Drag Pisti 2019 Sezon Açılış Yarışları’ 23 Mart cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak. Odabaşı Mahallesi’ndeki Drag Pisti’nde gerçekleşecek yarışlar 2 gün sürecek. Cumartesi günü saat 10.00’da başlayacak yarışların ödül töreni de 24 Mart pazar günü saat 14.30’da Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün katılımıyla gerçekleşecek. Nefes kesen yarışların ardından, sürpriz etkinlikler ve araç showlarla ziyaretçiler keyifli bir hata sonu geçirecekler. Yurdun 14 farklı ilinden 50 araç ve 100 pilot ve kopilot yarışlara katılacak. Geçtiğimi yıl 100 bin hız tutkununun izlediği yarışlara bu yıl yurt dışından da 4 farklı gurup katılacak. Drag yarışları, modifiye araç, otomobil ve klasik araç tutkunlarını hafta sonu Kepez Drag Pisti’nde buluşturacak.