Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Tütüncü'nün 18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma Günü Mesajı
18 Mart 2019, Pazartesi - 14:15Bugün 104. Yıldönümünü kutladığımız Çanakkale Zaferi, milletimizin dönemin en güçlü devletleri karşısında vatanı ve hürriyeti için neleri göze alabileceğini dünyaya gösterdiği tarihimizin en büyük destanlarından biridir.
Çanakkale’de yedi düvele karşı kazanılan bu büyük zaferin kazanılmasını sağlayan birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu, Kurtuluş Savaşımızın cesaret ve mücadelesinin temelini de oluşturmuştur.
Çanakkale Zaferi bu yönüyle, ülkemiz ve geleceğimiz hakkında hesap yapanların ve tuzaklar kuranların dün olduğu gibi bu günde göz önünde tutmaları gereken bir ders niteliğindedir.
15 Temmuz gecesi yaşadıklarımız, milletimizin Çanakkale ruhunun sönmediğini ve hiçbir zamanda sönmeyeceğini dün Çanakkale’de olduğu gibi bu günde dünyaya bir kez daha göstermiştir.
Bu düşüncelerle, bu toprakları bize mukaddes bir vatan olarak canları pahasına emanet eden tüm şehitlerimizi, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere şükran ve rahmetle anıyorum.
Hakan TÜTÜNCÜ
Kepez Belediye Başkanı