Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez Kitap Fuarı’na yoğun ilgi
17 Mart 2019, Pazar - 10:41Kepez Belediyesi’nin geçtiğimiz yıl Mimar Sinan teması ile düzenlediği ve bu yılda yeşile duyarlı bir tema ile okur ve yazarları buluşturan 2. Kepez Kitap Fuarı, kitapseverlerin akınına uğruyor. Her gün binlerce ziyaretçiye Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını aralayan Kitap Fuarı, satışa sunulan kitaplar ve düzenlenen etkinliklerle çocuk, genç ve yaşlı olmak üzere her yaşa hitap ediyor. 200’ün üzerinde yayınevi ve 150’nin üzerinde yazar imza günleri ve söyleşilerinin düzenlendiği fuarı her gün binlerce kitapsever ziyaret ediyor.
Tütüncü’den teşekkür
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, fuara gösterilen ilginin kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, “Antalya’ya kitap sevgisini aşılamak, kitap okuma alışkanlığını artırmaya vesile olmayı hayal etmiştik. Görüyorum ki, kitap fuarına gösterilen ilgi hayallerimizin gerçekleştiğinin büyük bir kanıtıdır. Kitap fuarımıza ilgi gösteren yayın evlerimize, yazarlarımıza, ziyaretçilerimize ve tüm katılımcılara çok teşekkür ederim” dedi. Çok sayıda yayınevi ve yazarın katıldığı 2. Kepez Kitap Fuarı, hem okuyucuları yazarlarla bir araya getiriyor, hem de okuyuculara istediklere kitaplara kolayca ulaşabilme imkanı sağlıyor.