Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kürşat Başar Kepez Kitap Fuarı’nda
14 Mart 2019, Perşembe - 15:44Türkiye’nin çevreci teması ile düzenlenen ilk fuarı olan 2. Kepez Kitap Fuarı, onlarca yazarı okuyucuları ile buluşturmaya devam ediyor. Fuar kapsamında düzenlenen imza ve söyleşi günleri de tüm hızıyla sürüyor. Her gün birçok yazarı ve ünlü ismi konuk eden Kepez Kitap Fuarı, imza günü ile Kürşat Başar’ı okuyucularıyla buluşturdu. ‘Başucumda Müzik, Yaz, Sen Olsaydın Yapmazdın Biliyorum ve Konuştuğumuz Gibi Uzaklara’ adlı kitaplarıyla geniş bir okuyucu kitlesine sahip olan gazeteci yazar Başar, eserlerini imzalarken, hayranlarıyla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç okurların yoğun ilgi gösterdiği imza gününde, Kürşat Başar hayranları uzun kuyruklar oluşturdu.