Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
İclal Aydın, Kepez Kitap Fuarı’na geliyor
13 Mart 2019, Çarşamba - 13:55Hayat Güzeldir, Bitmiş Aşklar Emanetçisi, Yaz Bitmesin, Gördüğüme Sevindim, Bir Cihan Kafes gibi yazdığı bir çok kitapla adından sıkça söz ettiren ve kitapları çok satanlar listesine giren İclal Aydın, 2. Kepez Kitap Fuarı’nın konuğu olacak. Oyuncu, yazar, gazeteci ve sunucu İclal Aydın, Mimar Sinan Kongre Merkezi’ndeki Kepez Kitap Fuarı’nda 14 Mart Perşembe saat 15.00’da düzenlenecek imza günlerinde okuyucularıyla buluşacak. Günümüz Türk Edebiyatının önde gelen yazarlarından olan İclal Aydın’ın üç kuşağa hitap eden kitaplarında, hayatın iyiliklerini ve güzelliklerini konu alarak, okuyucularına mutlu olmanın yollarını da aşılıyor. Kepez Belediyesi’nin bu yıl 2.sini düzenlediği Kepez Kitap Fuarı, 17 Mart Pazar gününe kadar 200’ün üzerinde yayınevi, 150’nin üzerinde yazarın imza ve söyleşisine ev sahipliği yapacak.