Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kale, Kepez Belediyespor’un golüne tutuldu
4 Mart 2019, Pazartesi - 18:59.
Geçtiğimiz haftalarda Aydınspor 1923 ve Kuşadasıspor’u yenen ve attığı gollerle averajını yükselten Kepez Belediyespor, zirveye emin adımlarla ilerliyor. Spor Toto Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7. grupta mücadele veren Kepez Belediyespor, ikinci yarıda yedi maçtan beşini galibiyetle taçlandırarak, şampiyonluk yarışında zorlu bir rakip olduğunu kanıtladı. Kepez Belediyespor Lig’in 20. haftasında Hasan Doğan Stadyumu’nda, Kale Belediyespor ile mücadele etti. Her iki takım maç sonuna kadar etkin oyunlarını sergiledi. Toplamda 6 gol atılan maçta; 4 gol Kepez Belediyespor’un, 2 gol Kale Belediyespor’un hanesine yazıldı.
Soyunma odasına 2-2 beraberlikle gidildi
Karşılaşmaya hızlı başlangıç yapan taraf Kale Belediyespor oldu. 6. dakikada Fatih Kaya’nın golüyle 1-0 öne geçen Kale Belediyespor’un üstünlüğü, 25. dakikada Kepez Belediyespor’lu Emrah Şenol’un ve 35. dakikada Enes İlhan Yüksel’in golüyle son buldu. İlk yarının 35. dakikasında Altın Kramponlar 2-1 öne geçmeyi başardı ancak 40. dakikada Kale Belediyespor’lu Ümit Koz’un attığı golle takımlar soyunma odasına 2-2 beraberlikle gitti.
Kepez Belediyespor 4-2 Kale Belediyespor
İkinci yarı Kepez Belediyespor ataklarını sıklaştırarak 57. dakikada Emrah Şenol’un golüyle tekrar 3-2 öne geçmeyi başardı. Paslarını ve 75. dakikada kullandıkları penaltı vuruşunu gole çeviremeyen Kale Belediyespor oyuncularının direnci kırıldı. Maçın son dakikalarında Kepez’in Altın Kramponu Salih Sazak’ın şık pasını ağlarla buluşturan Enes İlhan Yüksel, maçın skorunu 4-2 yaptı. Dört dakika uzatma verilen maçta başka gol kaydedilmedi, Kepez Belediyespor 4-2 Kale Belediyespor skoruyla maç son buldu.