Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Minderde Türkiye üçüncülüğü Kepez’in
7 Şubat 2019, Perşembe - 14:23Bursa’nın Mudanya ilçesinde yapılan U23 Türkiye Kadınlar Güreş Şampiyonası’na 21 ilden 130 sporcu katıldı. Şampiyonada 50-53-55-57-59-62-65-68-72-76 kilolarda yapılan eleme ve final müsabakalarında Antalya Kepez Belediyesi Spor Kulübü 82 puanla üçüncü oldu. Rakiplerinin sırtını yere getirmeyi başaran Kepez Belediyesi Spor Kulübü güreş takımı, Antalya’ya kupa sevinci ile döndü. Müsabakada takım arkadaşları içinde 72 kiloda mindere çıkan Fatma Zehra Kanlıada ve 68 kiloda mindere çıkan Havva Duran aldıkları sonuçlarla öne çıkan isimler oldu.
Tütüncü tebrik etti
Alınan başarıdan dolayı takımı ve antrenörleri tebrik eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kepez’imizde çocuklarımız verilen imkânları başarıyla süslüyor ve bizleri gururlandırıyor. Aldıkları bu başarılar onları kariyer anlamında üst noktalara getiriyor. Sporcularımızın geleceklerine olumlu katkı sağlamaktan mutluyuz ve her zaman onların yanındayız.” dedi.