Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’in Alışveriş Festivali gün sayıyor
5 Şubat 2019, Salı - 16:07Kepez Belediyesi’nin tarihi çarşı kültürünü yaşatmak amacıyla kurduğu Mısır Çarşısı, ‘Alışveriş Festivali’ ne ev sahipliği yapacak. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, bölgeye hareketlilik kazandırması amacıyla esnafa söz verdiği ‘Alışveriş Festivali’ 9 Şubat- 16 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek. Açılış için gün sayan festival de, müzikli yarışmalar, çocuklar için drama etkinliği, boyama etkinliği, unutulmaya yüz tutmuş çocuk oyunları yarışları düzenlenecek. Festivalin açılış gününde Kolpa Müzik grubu da unutulmaz bir konser verecek.
İndirimler ve kampanyalar
Birbirinden güzel etkinliklerin hazırlandığı festivalde çocuklar keyifli saatler geçirirken büyükler de indirimli alışverişlerin keyfini çıkartacak. Festival süresince alışveriş yapanları sinema bileti, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bisiklet gibi birçok hediye bekliyor. Festivalde, indirimler, kampanyalar, yetişkinlere yönelik sanatsal etkinliklerde yer alacak. Kepez’in alışveriş festivali bir hafta boyunca Antalyalıların güzel ve keyifli saatler geçirmesini sağlayacak.