Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Filenin Sultanları Söke’yi yendi
28 Ocak 2019, Pazartesi - 13:53Turgut Özal Spor Salonu’nda oynanan maçta Filenin Sultanları ilk seti 21-25 sayı ile Söke Voleybol’a verdi. İkinci sette isabetli servisleriyle Kepez Belediyespor 25-23 sayıyla seti alarak durumu 1-1 eşitledi. Maçın üçüncü seti inanılmaz bir mücadeleye sahne oldu. Bu sette Filenin Sultanları sayı farkını açmadan ilerlediler ancak 24-26’lık skorla seti Söke Voleybol’a verdiler. Seyirci desteğini yanında hisseden Kepez Belediyespor son iki sette isabetli smaçları ve topu geçirmeyen bloklarıyla Söke Voleybol’un sayı almasına engel oldu. Dördüncü seti 25-20 ve son seti 15-4 sayı ile sonuçlandıran Kepez Belediyespor 3-2’lik skorla maçın galibi oldu.