Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor
23 Ocak 2019, Çarşamba - 14:29Kepez Belediyesi’nin tarihi çarşı kültürünü yaşatmak amacıyla kurduğu Mısır Çarşısı, ‘Alışveriş Festivali’ ne ev sahipliği yapacak. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, bölgeye hareketlilik kazandırması amacıyla çarşı esnafına sözü olan Alışveriş Festivali, 26 Ocak’da başlayıp 2 Şubat’ta sona erecek. Festival süresince alışveriş yapanları sinema bileti, fırın, buzdolabı, çamaşır makinesi, bisiklet gibi birçok hediye bekliyor. Festivalde, indirimler, kampanyalar, yetişkinlere yönelik sanatsal, çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler de yer alacak.
Kepeze kar yağacak
Kepez Belediyesi’nin Mısır Çarşısı’nda düzenleyeceği ‘Alışveriş Festivali’ çerçevesinde ‘Kar Festivali de yapılacak. 26-27 Ocak’da gerçekleştirilecek Kar Festivali de renkli görüntülere sahne olacak. Kar Festivali için Beydağları ve Saklıkent’ten 300 metre küp kar sevkiyatı yapılacak. Çocuklar gün boyu kar yağmayan Antalya’da kızakla kayacak, kartopu oynayacak ve kardan adam yapacak. Kepez Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl ilki DokumaPark’ta düzenlenen ‘Kar Şenlikleri’ kar yağmayan Antalya’da vatandaşların güzel ve keyifli saatler geçirmesini sağlamıştı.