Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez Belediyespor U17 play-off’da
22 Ocak 2019, Salı - 11:34Antalya Amatör Küme U17 kategorisinde Play-off müsabakaları tek devre usulüne göre oynanacak ve Antalya’nın il temsilcisi belirlenecek. Takımlar Türkiye şampiyonasına giden yolda başarı elde etmek için mücadele verecek. Kendi alt yapısında yetiştirdiği gençlere fırsat verip profesyonel olmalarını sağlayan projeler üreten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Çocuklarımız iyi ve güzel bir gelecek için onlara verilen fırsatları başarılı sonuçlarla değerlendirdiklerini ispatladılar. Elde edilen netice 7’den 70’e her gönüle dokunmaya çalışmamızın sonucudur. Doğru işler, başarılı sonuçları getiriyor. Hedeflediğimiz yolda adımlarımızı atmaya ve başarılar elde etmeye devam edeceğiz.” açıklamasını yaptı.