Son Haberler
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
- Kepez, hortum felaketinin yaralarını sarıyor
- Kocagöz, “Daha güvenli bir Kepez için çalışıyoruz”
Kepez çocukların kalbine dokunuyor
18 Ocak 2019, Cuma - 11:22Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanın da önemli projeler ortaya koyuyor. Birçok proje ile çocuk ve gençlerin kalbine dokunan Kepez Belediyesi, eğitim ve öğretim dönemlerinde de çocukları yaşadıkları ilçeyi tanımalarını sağlayan eğlenceli gezi etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından ‘Şehrimi Tanımak İstiyorum Projesi’ kapsamında 935, ‘Çalıştım Başardım Projesi’ kapsamında 315 başarılı çocuk ve 135 yetim çocuk Kepezi gezme ve tanıma imkanı buldu.
Kepezli öğrencilere trafik eğitimi
Eğitim ve öğretim yılı boyunca düzenlenen geziler ile 8 bin 229 öğrenci de trafik eğitim parkında trafik kuralları, bilinçli sürücü ve bilinçli yaya konularında uygulamalı eğitimler aldılar. Kültür ve sanatın adresi olan Kepez, yıl boyunca da ilçedeki okullardaki tüm öğrencileri beyaz perde ile buluşturdu. 2018 yılında 4 bin 600 kepezli öğrenci, arkadaşları ile birlikte sinemaya giderek keyifli bir gün geçirirken, 450 öğrenci de Robotik Kodlama Atölyesini gezme şansını yakaladı.