Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Kepez’de 2018’e veda partisi
31 Aralık 2018, Pazartesi - 13:41Kepez Belediyesi Engelli Koordinasyon Merkezi ve Engelli Eğitim Kültür Sağlık Spor Vakfı işbirliğiyle 2018’e veda partisi düzenlendi. Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi'nde gerçekleşen etkinlikte Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve Vakıf Başkanı Gülcan Ay, 60 engelli vatandaş ve aileleri ile bir araya geldi.
El ele hayat daha güzel
Tüm özel çocuklar ve ailelerine iyi bir yıl dileyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “2019'un hepimize iyilikler ve güzellikler getirmesini temenni ediyorum. Özel kardeşlerimizle hep birlikte olmaya, onlar için hayatı daha da kolaylaştırmaya ve güzelleştirmeye devam edeceğiz. Gönüller bir olunca hayat kolaylaşıyor. El ele verdiğimiz zaman hayat daha güzel” dedi.
Özel çocuklara karlı parti
Başkan Tütüncü, iyi bir yıl dileklerinin ardından çocuklarla beraber yeni yıl pastasını kesti. Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi'nde Kepez Belediyesi Müzik Grubu'nun canlı performansı ile keyifli saatler geçiren özel çocuklar, bahçedeki suni kar ile de gönüllerince eğlenme imkanı buldular.