Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
KBT’ye 2 ödül
31 Aralık 2018, Pazartesi - 12:06Direklerarası Seyirci Ödülleri sahiplerini buldu. XVIII. Direklerarası Seyircileri Tiyatro Ödülü’ne layık görülen Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli ve Aylin Arslan, ödüllerini Konya Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlenen törende aldı. Kepez Belediye Tiyatrosu’nun sergilediği ve Antalyalıların büyük bir beğeni ile izlediği ‘Düğün Evi Oyun Evi’ ile köy seyirlik düzeninde erkek oyun kurucu dalında KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli ve kadın oyun kurucu dalında Aylin Arslan’a verildi.
Halk jürisi belirliyor
Oyuncu arkadaşı Aylin Arslan ile beraber Direklerarası seyirci ödülüne layık görülmekten büyük bir onur duyduğunu dile getiren Kepez Belediye Tiyatrosu Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, “Bu ödül ve oyun, Prof. Dr. Nurhan Karadağ’ın bizlere bıraktığı en büyük miras” dedi. KBT Genel Sanat Yönetmeni Abdullah Sürekli, Direklerarası Seyirci Ödülleri kapsamında, ‘Kendi Gökkubbemiz ile tek kişilik prodüksiyon, Buzlar Çözülmeden oyunu ile en iyi erkek oyuncu, Yunus Emre Aşk Ateşi oyunuyla tek kişilik prodüksiyon en iyi erkek oyuncu ve Keşanlı Ali oyunuyla da jüri özel ödülüne layık görülmüştü.