Son Haberler
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
- CHP Ankara Milletvekili Dinçer’den Başkan Kocagöz’e ziyaret
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yeni yıl mesajı;
31 Aralık 2018, Pazartesi - 09:34Kıymetli hemşehrilerim;
Bir yılı daha acı ve tatlı anılarla geride bıraktık ve büyük umutlarla 2019’u karşılıyoruz. Her yeni yıl belediyeler için yeni projeler ve yeni yatırımlar demektir.
Kepez Belediyesi olarak her yıl daha yaşanır hale gelen ve modern şehirciliğe ayak uyduran ilçemizdeki büyük değişimin haklı gururunu her yeni yılda bir kez daha yaşıyoruz.
2018 yılında da yine çocuk, genç, yaşlı demeden merkezinde insan olan çok sayıda projeyi hayata geçirdik. Kepez için çalıştık, hemşehrilerimiz için yeni hizmetler ürettik. Örnek alınan projeler ortaya koyduk. Eğitimden sağlığa, spordan sanata kadar her projemizle Kepezli hemşehrilerimizin gönlüne dokunduk.
Bir zamanlar Antalya’nın arka bahçesi olarak görülen Kepezimizi vizyon projelerle çağa ayak uyduran bir ilçeye dönüştürdük.
2009 yılında göreve geldiğimizde ‘Çok çalışacağız ve Kepez’i uçuracağız’ demiştik. Ve bugün bu sözü tutuyor olarak yeni bir yıla girmenin mutluluğu ve vicdani huzuru içindeyim. Azim ve büyük bir gayretle 2019 yılında da Kepeze duyduğumuz hizmet aşkı ile çalışacağız. Yeni yılın ülkemize, milletimize, tüm insanlığa, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.