Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Kepeze yeni semt parkı
28 Aralık 2018, Cuma - 13:32Antalya'nın en fazla yeşil alana sahip ilçesi olan Kepez, bu başarıyı mahallelere yeni semt parkları ekleyerek taçlandırıyor. Yüzlerce yeni semt parkını hizmete açan Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Altınova Sinan Mahallesi'nde yeni bir semt parkı için çalışmaları sürdürüyor. Altınova Sinan Mahallesi'nde Cemre Çağlar Yücelen Sokak üzerine inşa edilen semt parkı geniş alanı ile vatandaşlara günlük hayatın içerisinde kısa bir mola imkanı sunacak. Altınova Sinan Mahallesi'ne kazandırılan semt parkı, toplamda 7001 metrekare kullanım alanı ile hizmet verecek.
Yeşil alan birinciliği Kepez’in
İçerisinde yürüyüş yolları, yeşil alanlar, çocuk oyun grupları, pergole ve oturma gruplarının yer alacağı semt parkı, devam eden çalışmaların ardından hizmete açılacak. Kepez'in son yıllarda yeşil alan konusunda açık ara farkla koruduğu birinciliği, yeni semt parkları ve yeşil alan projeleri ile kuvvetleniyor. İlçeye yeni semt parkları inşa etmeye devam eden Kepez Belediyesi, aynı zamanda şehrin farklı noktalarında inşaatlar sebebi ile sökülen ağaçlara da sahip çıkarak, yol çalışması ve semt parkı projelerinde ağaçlandırma çalışmalarında değerlendiriyor. Kepez, Antalya'nın yeşil yüzü olarak ünvanını korumanın haklı gururunu yaşıyor.