Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Tütüncü, “Biz her zaman yanınızdayız”
21 Aralık 2018, Cuma - 16:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Baraj Mahallesi’ndeki Kuba Camii Kur’an Kursu Yaptırma Yaşatma Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin cami temel atma törenine katıldı. Kepez Müftüsü Mustafa Şimşek, dernek yönetimi, muhtarlar ve cemaatin katıldığı törende Başkan Tütüncü’nün butona basması ile caminin ilk temeli atıldı. Caminin yapımı için gerekli mülkiyet ve imar gibi çalışmalar başta olmak üzere gerekli gayretleri gösterdiklerini belirten Tütüncü, “Bu cami kısa zamanda el birliğiyle tamamladığımız bir ibadethane olacak. Biz sadece inşaat süresinde değil, açıldığında da cemaatimizin yanındayız. İnşallah camiyi el birliğiyle yükselteceğiz. Tamamlanınca, ilçemizdeki diğer 200 camide yaptığımız gibi, onarımı, bakımı, temizliği gibi destekleri de sunacağız.” diye konuştu.