Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Tütüncü, başarılı sporcuları kutladı
20 Aralık 2018, Perşembe - 17:26Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde yapılan Muay Thaı Cumhuriyet Kupası müsabakalarında Antalya ve Kepez’e ödüllerle dönen sporcuların yetiştirildiği Demirpençe Spor Kulübü’nü ziyaret etti. Muay Thaı Cumhuriyet Kupasında 23 altın, 15 gümüş ve 20 bronz madalya kazanan ve birincilik elde eden sporcuları tek tek kutlayan Başkan Tütüncü, “Kepez Belediyesi olarak en büyük hedefimiz gelecek nesillerin sporla büyümesidir. 2009’da göreve geldiğimizde Kepez’in çocukları spor yaparak büyüyecek demiştik. Biz sözümüzü tuttuk. Çadır spor salonları, sentetik çim futbol sahası, çok amaçlı spor salonu, tam olimpik kapalı ve açık yüzme havuz, 11 semt spor sahası ve her mahalle parkının içerisine de basketbol ve voleybol sahaları kazandırdık.” dedi.
Başarılar göğsümüzü kabartıyor
Yaz ve Kış Spor Okulları ile de binlerce gence farklı branşlarda spor yapma imkanı sunduklarını belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Özellikle kendini Türk sporuna adamış ve onlarca milli sporcu yetiştiren Kulüp Başkanı Hasan Urlu ve kick boks ile muay thai antrenörü Yasin Urlu’ya teşekkür ederim. Kepez’de faaliyet gösteren kulübün başarıları her daim göğsümüzü kabartıyor. Türk sporuna büyük emeği geçen Urlu kardeşleri ve başarılı sporcularımızı canı gönülden kutlarım. Başarılarınız daim olsun” diye konuştu. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, Yasin ve Hasan Urlu kardeşler tarafından kulübe verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi, boks eldiveni ve kulübün tişörtü takdim edildi. Başkan Tütüncü, kulüp çıkışında sporcular ve velileri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.