Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Kepez’e muhtar evleri
18 Aralık 2018, Salı - 14:46Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ilçesindeki muhtarların hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor. Başkan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılından itibaren Kepez’e 1 Muhtar Koordinasyon Merkezi ve 38 Muhtar Evi kazandırıldı. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından inşa edilen muhtar evleri, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün peyzaj çalışması ile de güzelleştiriliyor. Cumhuriyet döneminin ilk yıllarındaki Türk mimarisi şeklinde projelendiren ve 66 metrekare alandan oluşan muhtar evlerinde, muhtar odası, sekreter odası, mutfak ve lavabo bulunuyor.
Muhtarlarımız hizmet elçisi
Muhtar Evi Projesinin, hizmet elçisi olarak gördükleri muhtarlara verdikleri değeri göstermesi açısından önemli bir hizmet olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Muhtar evlerinde, kamu hizmeti yapılıyor. Halkımızın bu kamu hizmetlerini çok daha güzel ve konforlu binalarda almasını istiyoruz. Bu amaçla hemşehrilerimiz ve muhtarlarımız için şık, zarif ve donanımlı binalar yapıyoruz. Muhtarlarımız her şeyin en iyisine layık” dedi.