Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Tütüncü’den hanımlara spor salonu müjdesi
17 Aralık 2018, Pazartesi - 13:42Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Dallar Sitesi’nde yaşayan hanımların gün davetine katıldı.
Başkan Hakan Tütüncü, davette hanımların önerilerini dinledi ve onlar için yeni dönemde yapacakları hizmetleri anlattı. Kepezli hanımlar da gün davetlerine katılan Tütüncü’den step, aerobik ve pilates yapacakları bir salon isteğinde bulundu.
Bir istediler, iki tane yapılıyor
“Hanımlarımızın fikirleri bizim için çok önemli.” diyen Tütüncü, “Hanımlarımızın salon isteğini yeni dönemde yerine getireceğiz. Onlar bir tane istedi. Biz iki tane yapacağız. Varsak’daki Adnan Menderes Olimpik Yüzme Havuzu’nun içerisine ve belediye binamızın yanındaki Mısır Çarşısı’nın ek binasına fitness salonu yapacağız. Her iki salon da Büyükşehir Belediyemiz tarafından yaptırılan Varsak- Zerdalilik arasındaki 25 kilometrelik 3. Etap Raylı Sistem hattında yer alıyor. Hat güzergâhındaki mahallelerimizde yaşayan hanım kardeşlerimiz, tramvay ulaşımıyla spor salonları hizmetimizden kolay bir şekilde faydalanacaklar.
Kepezli hanım kardeşlerimize, spor salonu hizmetiyle sağlıklı bir yaşam için spor yapma imkânı sunacağız Çok önemsediğimiz hanımlarımızı, yeni dönemde spor salonu gibi yeni projelerle sevindirmeye devam edeceğiz.”
Başkan Hakan Tütüncü, Dallar Sitesi’ne yakın bir mesafede yapacakları mahalle parkının içerisine açık hava spor aletleri yerleştireceklerini de sözlerine ekledi.
Kepezli hanımlar da spor salonu müjdesi ve kendilerine verdiği değerden dolayı Hakan Tütüncü’ye teşekkür ettiler.