Son Haberler
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
- Kepez’de Drag heyecanı başladı
Altın Kramponlar’dan maça davet
13 Aralık 2018, Perşembe - 13:37BAL’da 2018-2019 sezonunun ilk yarısı sona eriyor. 11 grupta 151 takımın mücadele ettiği ligde 7. grupta yer alan Kepez Belediyespor ilk yarının kapanış maçını Söke spor ile yapıyor. Antrenör Şakir Filiz yönetiminde antrenmanlarını gerçekleştiren Kepez’in Altın Kramponları, mutlak galibiyet elde etmek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu maçı alarak diğer takımlarla arasındaki puan farkını açıp yoluna devam etmek isteyen Kepez Belediyespor, Sökespor’un 8 haftadır elde ettiği galibiyet serisine de son vermeyi amaçlıyor.
Altın Kramponlar, Antalya’yı ve Kepez’i destekleyen tüm sporseverleri, gerçekleşecek futbol şöleni için Pazar günü saat 14.00’te Hasan Doğan Stadyumu’na davet etti.