Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü, Kepez’in esnafıyla gönül gönüle
10 Aralık 2018, Pazartesi - 14:58Zamanının çoğunluğunu ilçe sakinleri ile geçiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hemşehrilerini akşamları evlerinde, gündüzleri de iş yerlerinde ziyaret ediyor. İlçe esnafını tek tek gezen Başkan Tütüncü, hem sohbet ediyor, hem de istek ve önerileri yerinde dinliyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, geçtiğimiz günlerde de Yeni Mahalle esnafı ile bir araya geldi. Esnafın sorunlarını dinleyen Başkan Tütüncü, kendisine iletilen doğalgaz, sokak aydınlatması, park alanları, peyzaj düzenlemesi gibi talepleri de hemen ilgili birim müdürlerine aktardı.
Önemli olan gönül köprüsü
Belediyeciliğin hizmet etmenin yanı sıra gönül gönüle olabilmek olduğunun altını çizen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, göreve geldiği 2009 yılından itibaren her zaman en önem verdiği konunun belediye ile Kepezliler arasında bir gönül köprüsü kurabilmek olduğunu söyledi. Kepez’in caddelerinde, sokaklarında her yaştan hemşerileriyle gönül gönüle olmayı tercih ettiğini belirten Tütüncü, “Sokak sokak dolaşarak gönüller alıyoruz, talepleri doğrudan dinliyoruz. Esnaflarımızı gezerken karşılaştığımız hemşehrilerimizin de hatırlarını soruyoruz. Belediyecilik gönül işidir. Bizler Kepez’de gönül köprüsü kurmakla kalmadık. Gönüllerde kurduğumuz köprüleri daha da genişlettik” dedi.