Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Altın Kramponlar puanla döndü
10 Aralık 2018, Pazartesi - 14:52Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) 12. hafta maçları sona erdi. Liderlik mücadelesinin sergilendiği çok çekişmeli bir hafta geride kaldı. Didim Belediyespor ile deplasmanda karşılaşan Kepez Belediyespor, evine 1 puanla döndü.
Aydın’da gerçekleşen maçın ilk yarısında Kepez’in Altın Kramponları kale önünde bulduğu pozisyonu değerlendirerek Didim Belediyespor karşısında öne geçti. İlk 45 dakika sonunda soyunma odasına Kepez Belediyespor 1-0 önde gitti. İkinci yarının ilk dakikalarında Emrah Şenol’un röveşatası ile Kepez Belediyespor skoru, 2-0 yaparak sayı farkını açtı. Ev sahibi Didim Belediyespor, ataklarını sıklaştırıp bulduğu pozisyonları değerlendirerek attığı 2 golle beraberliği yakaladı. Böylece sahadan Didim Belediyespor ve Kepez Belediyespor 2-2 beraberlikle ayrıldı.
Spor Toto BAL’ın Antalya temsilcilerinden Kepez Belediyespor, kendi sahası Hasan Doğan Stadyumu’nda Sökespor’u ağırlayacak. 1. Devrenin son bulacağı maçlar 16 Aralık Pazar günü saat:14.00’te oynanacak.