Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez ekmeğini satıyor, eğitim bursu veriyor
5 Aralık 2018, Çarşamba - 13:35Kepez Belediyesi Kalkınma Vakfı, elde ettiği kazanç ile ihtiyaç sahiplerine el uzatıyor. Vakıf, binlerce Kepezliye ekmek, öğrencilere de eğitim desteği sağlıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün göreve geldiği 2009 yılında sadece 6 öğrenciye eğitim desteği sağlayabilen Kepez Kalkınma Vakfı, 10 yılda 16 bin 159 öğrenciye umut oldu.
İhtiyaç sahiplerine ücretsiz ekmek
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çocukların ve gençlerin eğitimlerine büyük önem verdiklerini belirterek, “Kepez’den alınan her ekmekle sizde burslu okuyan öğrencilerimize destek olabilirsiniz” dedi. Kepez Kalkınma Vakfı, ilçede bulunan yardıma muhtaç kişilere de bir evin temel yiyecek maddesi olan ekmeği de ücretsiz götürüyor. Vakıf, 2009 yılından itibaren 3 milyon 772 bin 800 adet ekmeği ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.