Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Filenin Sultanları’ndan galibiyet
3 Aralık 2018, Pazartesi - 15:21Turgut Özal Spor Salonu’nda Aydın Büyükşehir Belediyespor ile mücadele eden Filenin Sultanları, maçta 3 seti de alarak parkeden galip ayrıldı. Yüksek performansların sergilendiği maçta ev sahibi Kepez Belediyespor, Aydın Büyükşehir Belediyespor’a tek set verdi. İlk sette her iki takım solukları kesen bir mücadele gösterdi. Kepez Belediyespor bu seti, 22-25 Aydın Büyükşehir Belediyespor’a verdi. Maçın ilerleyen dakikalarında Kepez Belediyespor’un blokları Aydın Büyükşehir Belediyespor’un sayı almasına engel oldu. İkinci seti 25’e 21 Kepez Belediyespor’un oldu. Filenin Sultanları setlerde rakip takımı oldukça zorladı ve üçüncü seti 25-20 skor ile aldı. Mücadele gücü kırılan Aydın Büyükşehir Belediyespor, son sette 18 puan alabildi ve Kepez Belediyespor 3-1’lik sonuçla maçın galibi oldu.