Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü “Çalışanlarımla gurur duyuyorum”
21 Kasım 2018, Çarşamba - 13:51Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü çalışanlarıyla sabah kahvaltısında bir araya geldi. Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki şantiye binasındaki kahvaltıya, Başkan Yardımcısı Sebahat Adanır ile müdürlük çalışanları katıldı. Kahvaltının ardından bir selamlama konuşması yapan Başkan Hakan Tütüncü, birlikte çalıştığı personeli ile özel ortamları paylaşmanın kendisi için büyük bir mutluluk olduğunu söyledi.
Kepez’i ileriye taşıdık
Başkan Tütüncü, konuşmasının devamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeline şöyle seslendi: “Sizlerle yol arkadaşlığı yaparak, güzel işler ortaya koyarak Kepez’i, 2009’da göreve geldiğimiz noktadan bugün çok ileriye taşıdık. Bu başarıda hepinizin emeği ve alın teri var. Çalışanlarımla, mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Daha çok çalışarak, daha çok gayret göstererek hemşehrilerimizin bizlerden beklediği hizmetleri en güzel şekilde yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız nice güzel günler temenni ediyorum.”
Tütüncü, konuşmasının ardından personeliyle günün anısına fotoğraf çekildi.