Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Altın kramponlar liderliğini koruyor
20 Kasım 2018, Salı - 15:09BAL 7. grup lideri Kepez’in Altın Kramponları, son iki haftadır elde ettiği liderliğini koruyarak diğer takımlarla arasındaki puan farkını açıp play-off’a sağlam çıkmayı hedefliyor. Son karşılaşmasını Manavgat Belediyespor ile deplasmanda gerçekleştiren Kepez Belediyespor aldığı 1-1 beraberlikle liderliğini koruyor. Ligin başlangıcından bu yana hiç yenilgisi bulunmayan Kepez’in Altın Kramponları, çıktıkları maçlarda koordineli bir oyun sergiliyor.
İdmanlara hız verildi
Hasan Doğan Stadyumu’nda antrenmanlarına hız veren Kepez Belediyespor takımı Teknik Direktörü Şakir Filiz, “Sporcularımızın moral ve motivasyonu sağlam, şu andaki yerimizi hak ediyoruz. Takımımız çıktığı her maçta iyi mücadele etti ve başarılı sonuçlar aldık. Her maçımıza başarı parolasıyla çıkıyoruz, bu yolda da devam edeceğiz.”dedi.