Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez lider gitti lider döndü
19 Kasım 2018, Pazartesi - 12:03Liderlik mücadelesinde, tansiyonu yüksek müsabakanın oynandığı maçta Kepez’in “Altın Kramponları” tüm zorlukları göğüs gererek sahada fair-play ruhuna yakışır bir oyun sergiledi. Deplasman baskısı, hava şartlarına rağmen liderlik bayrağını kaptırmadı. 1-1 beraberlikle sonuçlanan Manavgat Belediyespor-Kepez Belediyespor maçı sonucunda liderliğin sahibi averajla Kepez Belediyespor’un oldu.
Altın kramponlardan atak
Kıran kırana geçen karşılaşmada iki tarafında baskılı oyunu dikkatlerden kaçmadı. İlk yarı 0-0 beraberlikle soyunma odasına giden takımlar ikinci yarıda oyunlarında etkiyi artırdı. Maçın ilk golü Kepez Belediyespor’dan 6 numaralı formanın sahibi Fatai Adebowale Gbadamosi’den geldi. Bu golle öne geçen Altın Kramponlar, sahada ataklarını sıklaştırdı ancak aynı baskın oyun Manavgat Belediyespor tarafından da oynanınca beraberliği getiren gol Burhan Coşkun tarafından kaydedildi.
Ünlüoğlu, sporcuları kutladı
Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’de 7. grup içinde Kepez Belediyespor’un kulüp yönetimi, teknik ekip ve sporcuların üstün performansları ile BAL’da diğer takımların önüne geçti. 90 dakika boyunca pür dikkat mücadeleyi izleyen Kepez Belediyesi Kulüp Başkanı Ahmet Ünlüoğlu, beraberlik sonrası yaptığı açıklamada \" Lider geldik, lider dönüyoruz. Takımımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum.\"dedi.