Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Filenin sultanları söke söke aldı
12 Kasım 2018, Pazartesi - 15:04Söke Voleybol takımıyla deplasmanda karşılaşan Filenin Sultanları, 3 seti de alarak Söke Voleybol takımını yendi. Türkiye Voleybol Federasyonu Bayanlar 2. Lig’i 3. grupta mücadele eden Kepez Belediyespor, Lig’in 7. haftasında Söke Voleybol takımını 3-0 mağlup etti. Aydın, Söke’de oynanan karşılaşmaya hızlı bir başlangıç yapan Kepez Belediyespor, ilk seti 25-14 kazandı. İkinci sete de iyi başlayan, rakibine göz açtırmayan Filenin Sultanları, Söke Voleybol’un beraberlik almasına izin vermedi ve bu seti 25-10 alarak 2-0 üstünlük sağladı. Oldukça çekişmeli geçen üçüncü sette Söke Voleybol yine istediği sonucu alamadı. Takım oyununu sürdürmeyi başaran Kepez Belediyespor, 25-18 sayıyla bu seti de alarak parkeden 3-0 galip ayrıldı.