Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Altın Kramponlar Ortaca’yı devirdi
12 Kasım 2018, Pazartesi - 14:59Hafta sonu oynanan Kepez Belediyespor- Ortaca Belediyespor maçı oldukça çekişmeli geçti. İlk yarı kalelerini iyi savunan takımlar golsüz beraberlikle soyunma odalarına gitti. İkinci yarı ataklarını artıran Kepez Belediyespor’un etkili oyununu karşısında Ortaca Belediyespor gol pozisyonu bulamadı. Bir oyuncularının kırmızı kart görerek oyun dışı kalması sonucunda 10 kişi ile sahada mücadele eden Ortaca Belediyespor, maçın uzatmalarında gole engel olamadı. Kepez Belediyespor’dan 5 numaralı formayı giyen Onur Uğlu, 90+3. dakikada kafa ile topu ağlarla buluşturdu ve maçın sonucunu belirledi. Kepez Belediyespor, kendi sahasında Ortaca Belediyespor’la oynadığı maçı 1-0 kazandı. BAL 7. grup 1. sırada yer alan Kepez Belediyespor, 7. grup 2. Sırada yer alan Manavgat Belediyespor ile karşılaşacak. Eşit puana sahip takımlar arasındaki mücadeleyle zirvenin sahibi beli olacak maç, 18 Kasım Pazar günü Manavgat’ta oynanacak.