Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez hizmette sınır tanımıyor
8 Kasım 2018, Perşembe - 15:07Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmet veren Kepez Belediyesi, ilçedeki okul, cami ve ihtiyaç sahibi kişilerinde evlerini temizliyor. Kepez Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nün periyodik olarak gerçekleştirdiği temizlik hizmeti ile ilçede 2009 yılından itibaren 66 mahallede 5 bin 974 cami, 459 okul, 65 yaş üstü ve kimsesiz 879 vatandaşın evi temizlendi.
Kepez pırıl pırıl
İlçede bulunan camilerin, okulların düzenli bir şekilde temizlendiğini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Belediyecilik her daim ilçe sakinlerinin yanında olmaktır. Kepez Belediyesi olarak, cami ve okul temizliklerinin yanı sıra ilçemizde yaşayan 65 yaş üstü, kimsesiz hemşehrilerimizin de evlerine temizlik hizmeti ulaştırıyoruz. İlçede yaşayan çocuklarımız, gençlerimiz ve yaşlılarımız bizim için çok değerli.” dedi.