Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez’den maskeli farkındalık
5 Kasım 2018, Pazartesi - 14:35Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veren Kepez Belediyesi, 2-8 Kasım tarihlerinde düzenlenen Lösemili Çocuklar Haftası’nda lösemi hastası çocukları unutmadı. Kepez Belediyesi’nin katkıları ve Lösemili Çocuklar Vakfı(LÖSEV) işbirliği ile ‘Yalnız Değilsiniz’ sloganı ile lösemili çocuklar yararına günü birlik gezi etkinliği düzenlendi.
Doyasıya eğlendiler
Lösemili çocukların gün boyu gönüllerince eğlenmesi sağlanırken, etkinlikte görev alan Kepez Belediyesi ve LÖSEV personeli de farkındalık yaratmak için maske taktı. Lösemili çocuklar, Kent Ormanında doyasıya eğlendiler, ata bindiler, labirent parkurunda, macera parkurlarında arkadaşları ile yarıştılar. Unutamayacakları bir gün geçiren çocuklar, doğayla baş başa bir alanda tren yolculuğu yapmanın da keyfini sürdüler.