Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez’de Fatma Turgut coşkusu
5 Kasım 2018, Pazartesi - 14:14Ünlü Sanatçı Fatma Turgut, Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen Antalya Kahve Festivali’nin finalinde sahne aldı. Yalnızlık senfonisi parçası ile gönüllerde taht kuran ünlü sanatçı, Kepez Belediyesi’nin halka kazandırdığı Dokumapark’ta birbirinden özel parçalarını Antalyalılar için seslendirdi. Değmesin ellerimiz, Bir melek vardı, Aşk tadın adlı onlarca parçası ile müzik dünyasına yeni bir heyecan getiren Fatma Turgut,’un sahne aldığı festival alanı Antalya’nın dört bir yanından gelen on binlerce ziyaretçiyi ağırladı.
Tütüncü’den teşekkür
Sevilen sanatçı, ekibiyle birlikte en popüler şarkılarını Kepez’de seslendirdi. Canlı olarak gerçekleşen konserde Fatma Turgut’un performansı büyük alkış aldı. Final konserinde eşi Dr Ayşe Tütüncü ile birlikte sahneye çıkan Başkan Hakan Tütüncü, üç gün süren coşkulu festivale yoğun katılımlarından dolayı vatandaşlara teşekkür etti. Tütüncü, onlarca kahve firmasının katılımı ile gerçekleştirdikleri festivalin ilerleyen yıllarda daha büyük organizasyonlar ile devam edeceği müjdesini de sahneden Antalyalılara verdi. Fatma Turgut’a başarılı performansından dolayı çiçek takdim eden Tütüncü, Kepez’in adını altın harflerle yazdıracak projelerin yolda olduğunun da altını çizdi. Kapanış konseri, kalabalığın şarkılara eşlik etmesi ile coşkusuyla devam etti.