Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Bu festival Antalya’ya çok yakıştı
3 Kasım 2018, Cumartesi - 18:20Kahve tutkunlarını bir araya getiren ve Kepez Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenen Antalya Coffee Festival, ikinci gününde yoğun ilgi gördü. Sabahın erken saatlerinde Dokumapark önüne gelen yüzlerce Antalyalı saat 10.00 da kapılarını açacak olan festivale girebilmek için kuyruk oluşturdu. 40 katılımcının yer aldığı Antalya Coffee Festivali’nde kahve tutkunları için 11 seminer, 9 workshop, 9 konser ile eğlenceli ve zengin bir etkinlik programı hazırlandı.
Festivale yoğun katılım
Festivalin ikinci gününde kahve severler Mehmet Soydemir, Berk Atmaca, Seda Tanrıseven, Sencan Gürbüz, Onur Okur, Samet Koçak, Özgecan Güven konserleri ile eğlenceli saatler geçirdiler. Kepez Belediyesi, ziyaretçilerin konser sırasında rahat etmesini sağlamak için özel oturma alanları oluşturdu. Günboyu düzenlenen seminerler ve workshop lar ile de ziyaretçiler hem kahvenin tarihine yolculuk yaptılar, hem de keyifli saatler geçirdiler. 3 gün sürecek festival de ünlü sanatçılar İlyas Yalçıntaş ve Fatma Turgut da sahne alacak.