Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez’in Drag pistine uçaklı test
2 Kasım 2018, Cuma - 17:23Kepez Belediyesi’nin, hız tutkunlarını Antalya’da buluşturacak olan Odabaşı Mahallesi’ndeki drag pistinin açılışına günler kaldı. Türkiye’nin en büyük drag pisti, modifiye araçlar ve yarış motorlarından önce uçakla test edildi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, pilot Üner Beköz’ün kullandığı uçak ile drag pistine iniş yaptı. Uçaktan iner inmez duygu ve düşüncelerini aktaran Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bugünün ilçenin tarihinde önemli bir gün olduğunu söyledi. Akdeniz’in zeytin ve çam ağaçları ile örülü çok zengin bir yer olduğuna değinen Başkan Tütüncü, “Kepez’de çok farklı etkinliklere ev sahipliği yaparak, Antalya’ya değer kazandırmaya çalışıyoruz. Pistimizi resmi açılış ile hizmete açacağız.” dedi.
Kepez’e uçak indi
Tarihi bir heyecan yaşadıklarını belirten Başkan Tütüncü, “Kepez’e bugün uçak indirdik. Bu teker basan pisti arkadaşlarımızla birlikte yapmanın heyecanı içindeyiz. Hayallerine kurşun sıksan yetişmeyecek bir Kepez Belediyesi var. Burası çok farklı yarışlara ve güzelliklere ev sahipliği yapacak ve Antalya’ya da değer katan bir yer olacak. Hız tutkunlarını moto drag, oto drag yarışları ile bir araya getirecek olan pist, aynı zamanda da uçak şenliklerine de ev sahipliği yapacak. “ diye konuştu. Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından, geldiği uçak ile pisten ayrılırken, modifiye araçlar ve yarış motorları pisti test etti.