Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez’den 135 öğrenciye doğum günü
30 Ekim 2018, Salı - 15:36Kepez Belediyesi’nin ilçenin dört bir yanında açtığı spor okulları ile etüt merkezlerinde eğitim gören Ekim ayı doğumlu 135 çocuğa, toplu doğum günü kutlaması düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, etkinliğe katılarak çok sevdiği çocukların, doğum günü sevinçlerine ortak oldu.
Onlar Bizim Yarınlarımız
Güzel bir vesile ile çocuklar ve velileriyle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını dile getiren Başkan Tütüncü, yaptığı konuşmada “Çocukların mutluluğu en önemli önceliğimiz. Önce çocuklarımız. Onlar bizim yarınlarımız, biz çocuklarımız ve onların mutluluğu için çalışıyoruz. İstiyoruz ki onlar geleceğe güçlü bir şekilde hazırlansınlar. Tek arzumuz onların mutlu olmasıdır.\"dedi.
Birlikte Pasta Kestiler
Başkan Tütüncü, konuşmasının ardından çocuklarla birlikte doğum günü pastasını kesti. Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından, Tütüncü her doğum günü çocuğuyla da ayrı ayrı hatıra fotoğrafı çektirdi.