Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez, hizmette sınır tanımıyor
25 Ekim 2018, Perşembe - 15:16Kepez Belediyesi, sosyal belediyecilik alanında önemli hizmetler vermeye devam ediyor. İlçesine 3 adet Taziye Evi kazandıran Kepez Belediyesi, taziye hizmetiyle de hemşehrilerinin acı günlerinde yanlarında oluyor. Güneş, Hüsnü Karakaş ve Çankaya Mahallesi’nde taziye evlerini vatandaşlarının hizmetine açan Kepez Belediyesi, 2009 yılından itibaren 5 bin 850 hemşehrisinin evine taziye hizmeti götürdü. Kepez Belediyesi, taziye hizmeti ile çadır, masa, sandalye, yiyecek ve içecek teminin de bulundu
Kepez’e 3 taziye evi
Mutlu günlerde olduğu gibi, acı günlerde de yan yana olmanın insanlığın gereği olduğunu belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “İlçemize kazandırdığımız 3 taziye evimiz ile hemşehrilerimiz taziye kabulü ve hayır işleri organizelerini daha kolay bir şekilde yapıyorlar. Kepez Belediyesi olarak, kendi evlerinde taziye kabulü yapmak isteyen hemşehrilerimizin de hizmet noktasında yine yanı başlarında yer alıyoruz” dedi.