Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Filenin Sultanları’ndan galibiyet
22 Ekim 2018, Pazartesi - 17:20Kepez Belediyesi Spor Kulübü Voleybol A Takımı, hafta sonu Turgut Özal Spor Salonu’nda Marmaris Akademispor ile karşılaştı. Mücadele gücü yüksek geçen karşılaşmayı Filenin Sultanları 3-2 aldı. Çekişmeli geçen maçın ilk setini 22-25 Marmaris Akademispor aldı. 2. seti 25-21 Kepez Belediyespor alarak durumu 1-1 eşitledi. 3. sette 23-25 skoruyla 1-2 öne geçen Marmaris Akademispor’u, son iki sette 25-16 ve 15-10 sonuçlarıyla Kepez Belediyespor yendi ve 3-2 maçı alarak salondan galip ayrıldı.
Sporcularımızı kutluyorum
Voleybol Federasyonu 2. Lig 3. Grup’ta mücadele veren Filenin Sultanları, Kepez Belediyesi’nin sporcu alt yapısından yetişip A Takımına yükselen oyunculardan oluşuyor. Bu başarının mimarı, sporla ilgili ödüllü proje geliştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Sporcularımızı kutluyorum, onlar bu sonuca azimle ulaştılar. Her şey geleceğimizin teminatı çocuklarımız için… Onlar için yatırımlar yapmaya ve yeni projelerimizle geleceklerini inşa etmelerinde onlara yardımcı olaya çalışacağız.” açıklamasını yaptı.