Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
16 Ekim 2018, Salı - 17:09Kepez Belediyesi’nin, ‘Antika Pazarı’ hafta sonu yine antika tutkunlarını bir araya getirdi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’de, her ayın 2 ve 4 pazar günü Dokumapark’ta açılan ve yüzlerce antika meraklısını buluşturan ‘Antika Pazarı’nı gezdi. Tarihe ışık tutan koleksiyonların yer aldığı pazardaki, stantları tek tek inceleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ilgisini çeken objeleri de satın aldı.
Antika Pazarı’na ziyaretçi ilgisi
Antika Pazarı’na gelen ziyaretçi sayısının giderek arttığını vurgulayan Başkan Tütüncü, “Her ayın 2. ve 4. pazar günleri Dokumapark Sanat Sokağı’nda kurulan Antika Pazarı’na gösterilen ilginin artması bizim için memnuniyet verici bir sonuçtur. Tarihe ışık tutan eşyalar ve objelerin bir araya getirildiği bu pazarın canlı olması bizi mutlu ediyor. Antika Pazarı’nı tutkularının peşinde koşan insanların merkezi haline getirmeyi hedefledik. Ziyaretçi sayısındaki artışta bunu başardığımızı gösteriyor” dedi.