Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez, hanesine 3 puan
16 Ekim 2018, Salı - 17:04Kepez Belediyespor, Lig’in iyi ekiplerinden Serinhisarspor’u Hasan Doğan Stadyumu’nda konuk etti. Mücadele gücü yüksek geçen karşılaşmada, ilk yarıda iki takım açısından dengeli geçti ve takımlar ilk yarı 0-0 beraberlikle soyunma odasına gitti. İkinci yarının başlamasıyla sahada adeta Kepez Belediyespor fırtınası esmeye başladı. Etkili oyunu ile Kepez Belediyespor, golün geleceğinin sinyallerini verdi. Ceza sahası içerisinde 15 numara Salih Sazak’ın şık vuruşu ile top ağlarla buluştu ve Kepez Belediyespor karşılaşmada öne geçti. Karşılaşmanın son düdüğüyle 1-0 maçı alan ve hanesine 3 puan yazdıran Kepez Belediyesporlu oyuncular büyük sevinç yaşadı. Kepezli futbol severler, takımlarını tribünlere çağırarak alkışladılar.