Son Haberler
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
- Başkan Kocagöz,”Kepez’de oturmak bir ayrıcalıktır”
Kepez, Dünya Şampiyonu Oldu
9 Ekim 2018, Salı - 14:31Kepez Belediyespor gururlandırdı. Muğla, Dalyan’da 6-7 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilen, Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası’nda, Kepez Belediyespor’lu 3 sporcu altın, gümüş ve bronz madalya kazandı. 18 ülkeden 300 kişinin ter döktüğü Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası’nda, Kepez Belediyespor’un sekiz sporcusu Milli Takım kadrosunda yer aldı. Şampiyonada gençler 60 kiloda kategorisinde; Şueda Özcan Dünya 1.\'si, Ayşe Asena Şah Gençler +60 kiloda Dünya 2.\'si, Yıldızlar 50+ kiloda Özlem Şimşek Dünya 3.\'sü oldu.
Gurur Duyduk
Elde edilen başarıdan gurur duyduklarını dile getiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Ülkemizi Dünya Şampiyonası’nda temsil etme başarısı gösteren sporcularımızı ve Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’mize; Altın, Gümüş ve Bronz madalya kazandıran sporcularımızın antrenörlerini de tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” dedi.