Son Haberler
- Kepez’den yeşil alanlara duyarlılık tabelası
- Başkan Kocagöz’den küçük Seher’e bisiklet
- Aşureler CHP’den, ikram Başkan Kocagöz’den
- Kuzeyyaka’nın içme suyu sorunu sona eriyor
- Kepez Belediyesi’nden, çıraklık öğrencilerine istihdam desteği
- Kepez’de Motodrag rüzgarı esti
- Başkan Kocagöz, Varsak Yaylası’nda Vişne Şenliği’nde Kepezli vatandaşlara seslendi: Kepezli olmaktan gurur duyacaksınız
- Motodrag yarışlarının startını Başkan Kocagöz verdi
- Başkan Kocagöz, “Kepez’de sevgi kazandı”
- Kepez’de aşureler kaynadı, bereket paylaşıldı
Zabıtalar Başkan Tütüncü’yü Ziyaret Etti
7 Eylül 2018, Cuma - 17:48Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan ‘Zabıta Haftası’ nedeniyle, Zabıta Müdürü Ali Aslan, Zabıta Amiri Süleyman Hekimoğlu ve beraberindeki zabıta ekiplerini ağırladı. Başkan Tütüncü, zabıta personeli ile tek tek tokalaşarak, haftalarını kutladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Kepezlilerin daha rahat ve güvenli bir ilçede yaşayabilmeleri için zabıta ekiplerinin haftanın yedi günü, gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Her birerinize özverili çalışmalarınızdan dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. Kepez Belediyesi Zabıta ekipleri de her zaman kendilerine destek olan Başkan Tütüncü’ye çiçek takdim ederek, teşekkür etti.